Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu: Ne jemi komuna e tretë për transparencë në Maqedoni

Shkup, 19 tetor – Visa Ganiu, kandidati i BDI-së, për komunën e Çairit, në Programi 200 ka thënë se hulumtimet që ai i ka e nxjerrin komunën që aktualisht e udhëheqë, si komuna e tretë për transparencë.

 

Ai ka thënë po ashtu se nuk ka hapërisë për keqpërdorime.

“Varet nga cili këndvështrim hulumtohet transparenca. Unë e kam një hulumtim që ne dalim komuna e trëtë për transparencë, dhe ju them se nuk ka hapësirë për keqpërdorime”, u shpreh Ganiu.

Related posts

Analizë/ Kriza politike godet politikanët, kriza ekonomike godet qytetarët, kush e pëson më keq?

N E

ASH pas vendimit të KSHZ-së për Dibrën: Regjimi ka përdorur “trening bullgar”

D V

Banori i Reçicës ua hapi dyert protestuesve për të shkuar te selia e BDI-së (VIDEO)

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More