Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu mer mirënjohje për mbështetje nga Shoqata e invalidëve të punës

Shkup, 6 dhjetor – Shoqata e invalidëve të punës – Çair, sot i ndau mirënjohje në shenjë faleminderimi kryetarit të Çairit, Visar Ganiu, për mbështetjen që vazhdimisht ai dhe komuna e kanë dhënë për këtë shoqatë, informon Zhurnal.

Me këtë rast, Ganiu ka biseduar edhe me anëtarët e kësaj shoqate lidhur me nevojat e tyre shoqërore dhe thellimin më të madh të bashkëpunimit mes dy institucioneve.

Shoqata e invalidëve të Punës – Çair sot më ndau mirënjohje në shenjë falënderimi për mbështetjen që ia kemi dhënë në…

Posted by Visar Ganiu on Monday, December 6, 2021

Related posts

Mickoski: Për shkurt kohë jemi në opozitë!

D V

Xhaferi – Fajon: Qëllimi real është anëtarësimi i Maqedonisë së Veriut në BE deri në vitin 2030

Z.H

Afati i aplikimit për masën 3 të programit IPARD 2 zgjatet deri më 21 shtator

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More