Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu inspekton punimet në stadiumin e FC Shkupit

Shkup, 7 korrik – Sot ka filluar shtruarja e korsive të stadiumit të FC Shkupit, ndërsa punimet nga afër i ka inspektuar kryetari i komunës së Çairit, së bashku me drejtorin sportiv të këtij klubi, Omer Bunjaku, informon Zhurnal.

 

Korsitë e stadiumit do të jenë me gjatësi prej 103 metrave. Punimet po zhvillohen me intensitet të lartë dhe shpresohet që kur të fillojë sezoni i ri futbollistik, FC Shkupi të luajë në stadiumin e vet.

⚽️🚧Sot filluam shtruarjen e korsive të Stadiumit të FC Shkupit, ndërsa punimet i inspektova bashkë me Omer Bunjakun,…

Posted by Visar Ganiu on Wednesday, July 7, 2021

Related posts

Listat e pavaurua letër drejtuar Pendarovskit, kërkojnë të mos i nënshkruajë ndryshimet e paralajmëruara në Kodin Zgjedhor

D V

Besart Ibraimi dhe Shkendija ndajnë rrugët

Z H

Fillojnë punimet për rregullimin e kanalizimit fekal në Straçincë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More