Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu informon banorët e Çairit për orarin e punës në komunë

Shkup, 26 shkurt – Kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu ka informuar banorët e Çairit se orari i punës në komunë do të jetë nga ora 08:00 në mëngjes deri në 16:00.

“INFORMACION I RËNDËSISHËM. Të nderuar qytetarë ju informojmë se nga data 28.02.2022 (e hënë) orari i punës i Komunës së Çairit fillon nga ora 08:00 deri më orën 16:00”, ka shkruar Ganiu në facebook.

Related posts

Gërkovska: Pjekuri demokratike në periudhën zgjedhore dhe të dimë të dallojmë aktivitetet partiake dhe shtetërore

Xh M

Skandali në Onkologji huton qytetarët  – S’ka detaje nga Prokuroria për hetimet

Xh M

Mariçiq: Jo ndryshime ligjore, por nevojitet dinamikë ku i gjithë procesi për dhënien e pasaportave do të përfundonte këtë verë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy