Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu: Asnjë milimetër nga Visar Ganiu, nuk është uzurpuar prona e Republikës së Maqedonisë së Veriut

Shkup, 19 tetor – Kryetari aktual njëherësh edhe kandidat për edhe një mandat në Komunën e Çairit, nga BDI-ja, Visar Ganiu, ka thënë se të gjitha premtimet që i ka bërë, janë bërë me grup ekspertësh dhe sipas tij, programi është i realizueshëm.

 

Ai në Programi 200, ka thënë se nuk ka uzurpuar asnjë milimetër të parqeve, derisa ka theksuar se ka revitalizuar 110 mijë m2 të tyre, shkruan Alsat.

“Të gjitha premtimet që i kam bërë, janë bërë nga grupe ekspertësh dhe e kemi bërë një program të realizuar. 110 mijë m2 kemi bërë revitalizime të parqeve dhe asnjë milimetër nga Visar Ganiu, nuk është uzurpuar prona e Republikës së Maqedonisë së Veriut”, theksoi Ganiu.

Related posts

Qytetarë nga Maqedonia edhe më tej shkojnë e vaksinohen në Serbi

Z H

Flekenshtajn: BE-ja duhet të mendojë se si t’i ndryshojë rregullat e vendosjes me konsensus

R Zh

MSH: Nuk ka vaksinim të detyrueshëm, masat e njëjta po implementohen në rajon dhe botë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More