Agjencia Zhurnal.mk.

Gani Gërmia i drejtohet aktores së filmave me pullë të kuqe: T’kena kqyr me krejt kushërinjtë

Kanë filluar ngacmimet e para mes banorëve të Big Brother VIP Kosova.

Gani Germia e ka ngacmuar Alby The Goat, duke i thënë se për herë të parë po e sheh me rroba dhe me humor i thotë se e kanë shikur së bashku me disa të afërm të tij.

“T’kena kqyr me krejt kushërinjët”, i thot Gani Gërmia ponostares, ajo ja kthen “aje knaq?”.

Related posts

Taylor Swift shpallet ‘Personi i Vitit’ nga revista “Time”

D V

Julia Roberts tregon se ish-presidenti Barack Obama ka bashkëpunuar me regjisorin e filmit të saj të ri

D V

Madison Beer duket shumë tërheqëse me një fustan të shkurtë, në festën e “ELLE’s Women in Hollywood”

D V