Agjencia Zhurnal.mk.

Gani Gërmia, Bucit: Më gënjeshtar, më i pabesë se ti nuk ka

Gani Gërmia dhe Ylli Dervishi kanë bërë një debat me njëri-tjetrin pas spektaklit të së hënës.

Gazetari e humoristi shqiptar e quajti Bucin gënjeshtar, pasi e tradhtoi në një rast.

Kur Ylli e pyeti Ganiun se pse e nominoi edhe kur ka thënë se s’do ta bënte më, ai tha se nuk është e vërtetë.

Foto: Screenshot/YouTube

“Ma rrenc, ma i pabesë se ti nuk ka”, i tha Ganiu, Yllit.

Përplasja e tyre vijoi marrë parasysh që të njëjtit kanë pasur debate që nga fillimi i spektaklit.

Foto: Screenshot/YouTube

Në nominim këtë javë janë shtatë banorë, përfshirë: Bucin, Ganinë, Azemin, Kaderin, Blerandon dhe Bleron.

E fundit që u largua nga ky format dhe la garën për 200 mijë është Monika Salihu. 

Related posts

Si do e justifikon Alba këtë foto para Vedatit?!

Xh M

‘Marvel’ publikohet nga Dako

Xh M

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy