Agjencia Zhurnal.mk.

Fytyra e 63-vjeçares Madonna nuk e shfaq plakjen, por jo edhe duart e saj

Madonna dukej shumë larg 63 viteve të saj, pasi ajo shfaqi një çehre shumë të tendosur ndërsa ishte për darkë në Harrys Bar, në Mayfair të Londrës në orët e para të mëngjesit të së shtunës.

Këngëtarja u shoqërua nga djali i saj Rocco Ritchie, 21 vjeç, teksa u larguan nga ambienti i mrekullueshëm pak pas mesnate, shkruan DailyMail.

Por ndërsa fytyra rinore e Madonës dukej e ngrirë në kohë, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për duart e saj, të cilat dukeshin më natyrale dhe nuk mbanin të njëjtën butësi si pamja e saj.

Artistja ishte veshur mjaft me stil gjatë mbrëmjes, me një bluzë të zezë dhe pantallona të shkurtra të koordinuara, me belin e lidhur me një rrip të kuq.

Madonna e mbajti të ftohtin larg me një pallto të gjatë të zezë dhe kishte mbathur një palë çizme të zeza me thumba.

Duke i shtuar shkëlqim pamjes së saj, interpretuesja e hitit “Material Girl” pati me vete edhe një çantë dore të zezë të zbukuruar me shkrim të bardhë, ku shkruhej: “Rebel i dashur”.

Ndërkohë, diva e muzikës pop u kujdes të mbronte fytyrën me syze dielli të zeza, të mëdha.

Madonna i kishte lënë në valë të lirshme flokët e saj bionde të hijshme.


.
Ajo gjithashtu theksoi makijazhin e saj të lehtë të fytyrës së saj, jashtëzakonisht të lëmuar.

Ndërkohë, Rocco, i cili njihet për sensin e tij të veshjes, kishte veshur një kostum gri të errët, të kombinuar me një këmishë të bardhë dhe kravatë të errët.

Djali i Madonna-s dhe ish-bashkëshortit Guy Ritchie, 53 vjeç, u pa duke i ofruar nënës së tij të famshme pak ndihmë ndërsa ata dilnin jashtë.

Në vitin 2016, Madonna tregoi duart e saj shumë të lëmuara pasi Daily Mirror raportoi se këngëtarja kishte kërkuar ndihmën e profesionistëve për të larguar rrudhat dhe venat e shëmtuara.

Mediumi raportoi: “Këngëtarja veterane i është nënshtruar një kursi të seancave të mesoterapisë së ridermalizimit prej 250 funteve në ditë”.

“Trajtimi, nga Rusia, përfshin mikro-injeksione të aminoacideve, vitaminave dhe acidit hialuronik për të stimuluar prodhimin e kolagjenit që mbush lëkurën”, shkruante Daily Mirror.

Një burim shtoi: “Madonna ka qenë gjithmonë e vetëdijshme për duart e saj. Ajo duhet të mbajë doreza për 36 orë më pas, sepse duart dalin me flluska të shëmtuara ajri”. 

Related posts

Kendall Jenner dhe Devin Booker nuk ndiqen më në rrjete sociale pas aludimeve për një lidhje të re të modeles me Bad Bunnyn

D V

Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

D V

Protesta te selia e PD-së, Armina Mevlani komenton situatën: Opozita false e mbështetur nga Policia e Shtetit dhe opozita e vërtetë e dhunuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More