Agjencia Zhurnal.mk.

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Aktori i humorit, Albano Bogdo, ka nisur këto ditë një emision të ri, të quajtur “Albano Show”.

Ai ka marrë vëmendjen e të gjithëve, pasi në një moment ka bërë një deklaratë fyese kundrejt artistëve vëlla e motër, Alban dhe Beatrix Ramosaj.

E ndaj këtyre ofendimeve të rënda publike ka reaguar fillimisht tezja e tyre, këngëtarja e njohur popullore Albërije Hadërgjonaj.

Tani, interpretuesja e hitit “Asnjëherë” ka rishpërndarë një tjetër shkrim në rrjetin social Instagram, ku bëhet thirrje nga një faqe për llogari ligjore ndaj humoristit.

Dhe duket se Hadërgjonaj ka qenë dakord me këtë sugjerim, duke shkruar në mbishkrimin e postimi “Dhe ashtu do të ndodhi”.

Foto: Albërije Hadërgjonaj/InstaStory

Megjithatë, një reagim zyrtar nuk ka pasur ende nga vet dyshja e përfolur nga aktori në emision. 

Related posts

Kim Kardashian bëhet me Cybertruck, i çon fëmijët në shkollë me veturëne re të Teslas

D V

Pasi u largua nga “Prive”, Liberta shfaqet joshëse në pozat e reja nga plazhet e Kolumbisë

D V

Tom Cruise ndahet nga e dashura e tij 36-vjeçare, Elsina Khayrova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy