Agjencia Zhurnal.mk.

Futbollisti i njohur konfirmon largimin nga Feronikeli, pret oferta nga skuadrat e tjera

 

Portieri i njohur ka përfunduar kontratën me ‘Industrialistët’ dhe tashmë është lojtar i lirë.

Smakiqi ka konfirmuar këtë për Gazetën Olle, duke theksuar se është i hapur për oferta nga skuadrat e tjera.

“Kam pasur kontakte me disa skuadra, mirëpo gjithçka mbetet e hapur në vazhdim”, ka thënë Smakiqi për Gazetën Olle.

Kujtojmë se Feronikeli po kalon në krizë të madhe, ku mbetet skuadra e fundit në tabelë pas përfundimit të stinorit vjeshtor, me vetëm 11 pikë në 18 ndeshje.

/Gazeta Olle/

Related posts

Mariçiq nga Luksemburgu: Të dhënat statistikore do të jenë pjesë e rëndësishme e procesit negociues

Z.H

Mickovski: Duhet të fitojmë edhe në raundin e dytë, pastaj do flasim për qeveri të re!

I Z

Dresevic, lojtari më i dashur nga tifozët kosovarë: Nuk është problem pozita në fushë, bëj gjithçka për ta ndihmuar Kosovën

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More