Agjencia Zhurnal.mk.

Futbollisti i Ferizajt përfundon me sukses operimin, klubi njofton për gjendjen e tij

Futbollisti i Ferizajt, Gëzim Rusi kryen me sukses operimin.

Drejtuesit e FC Ferizaj njoftojnë se gjithçka ka shkuar siç është më së miri dhe shpresojnë se shpejti t’i rikthehet fushës së lojës.

“Klubin tonë nuk po e përcjell fati i mirë, pas Genc Berishes edhe sulmuesi ynë Gzim Rusi i është nënshtruar operimit të cilin e përfundoj me sukses”. 

Rusi ka pasur një lëndim të ligamenteve të gjurit, si pasojë e këtij lëndimi ai i është nënshtruar një intervenimi kirurgjik të cilin e perfundoj me sukses”. 

Klubi ynë i ka ofruar mbështetjen e duher Rusit dhe duke i uruar shërim sa me te shpejtë, presim rikthimin e tij në fushën e gjelbert per te vazhduar punen e tij per ti arritur synimet tona”, njofton klubi ferizajas.

Related posts

Zyrtare: Drita transferon lojtarin e katërt në merkaton verore

Redaksia

Nuhiu: Jemi në moment të mirë, besoj se do ta vazhdojmë ecurinë pozitive

Redaksia

Oda e mjekëve: Marrja e licencës nuk bëhet sipas bindjes personale pa u dëshmuar dyshimet

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More