Agjencia Zhurnal.mk.

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Kombinimi i modës i aktores së re amerikane, Zendaya, në tepihun e kuq të spektaklit të Louis Vuitton në Paris, mori titullin e ‘fitueses’ pasi u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo.

27-vjeçarja u shfaq në prezantimin e koleksionit të ri të markës Louis Vuitton e veshur me një fustan të bardhë të guximshëm me zinxhir të dyfishtë.

(Foto: WWD/Getty)

Fustani kishte një zinxhir të sipërm që tërhiqej deri në pjesën e poshtme të barkut, ndërsa pjesa e poshtme ishte e hapur deri në mes të kofshës.

Zendaya e kombinoi dukjen me taka, stoli minimaliste Bulgari që përfshinin mini vathë, byzylykë floriri dhe një unazë.

(Foto: Instagram/zendaya)

Në mesin e të pranishmëve në spektaklin e modës ishin edhe emra, si Cate Blanchett, Lee Seydoux, Ana de Armas, Regina King, Alicia Vikander, Jaden Smith, Venus Williams Smollett, Emma Chamberlain etj.

Related posts

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

D V

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

D V

Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

D V