Agjencia Zhurnal.mk.

Fran Lucaj e nis mbarë me “Fustanellë e Xhamadan” në duet me Ermal Kore

Këngëtari i mirënjohur nga Malësia e Madhe, që jeton dhe vepron në ShBA, Fran Lucaj sot ka lansuar këngën më të re në bashkëpunim me këngëtarin Ermal Kore, me titull Fustanellë e Xhamadan.

Këngën e ka shkruajtur tekst shkruesi i madh nga Shkodra, Ramazan Çeka.

Muzika dhe orkestrimi: Elvis Tërshana dhe Toton Sulejmani.

Stiliste: Eli Zhulati dhe Merita Lucaj.

Ju ftojmë ta ndiqni:

Related posts

“O Bes Kallaku”, reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

D V

“Mos ma përmend Ilnisën se ta përmendi Argjirën”, debat i tensionuar mes Meritonit dhe Gracianos

D V

Andrew Tate: Anulova një takim me një vajzë sepse doja ta kaloja ditën me qenin tim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky