Agjencia Zhurnal.mk.

Fotot/ Bukuroshet që ndezën atmosferën në Lojërat Olimpike

Tokio 2020 ka ngritur zyrtarisht siparin, duke i dhënë startin Lojërave Olimpike dhe garës së ndezur për medaljet në këtë aktivitet të shumëpritur.

 

Por përveç luftës për medalje, vëmendjen këtë vit e tërheqin edhe shumë bukuroshe të cilat kanë ndezur atmosferën në Japoni që para fillimit të garave.

Emra si Alica Shmid, Leticia Bufoni, Rebeka Andrade, Aleks Morgan apo Dina Smith kanë ndezur rrjetet sociale me foto e tyre gjatë kohëve të fundit duke i dhënë një arsye më shumë fansave të shumtë të tyre që t’i ndjekin në këtë aktivitet.

Related posts

Noizy me koncert elektrizues në Londër, nuk mungoi edhe një ‘diss’ për Babastars

D V

“Dale” e Butrintit, Kidës dhe Ledrit arrin 13 milion klikime

D V

Kanye West poston një imazh duke u puthur me Kim Kardashian, në përpjekjen për ta rikthyer sërish ish-partneren

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More