Agjencia Zhurnal.mk.

Foto/ Nuk do e besoni sa kushton fustani i vajzës së Arbana Osmanit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë festuar ditën e djeshme 1-mujorin e parë të ardhjes në jetë të vajzës së tyre, Zoi. Për këtë rast të veçantë Arbana ka postuar në Instastory edhe një foto ku duket dora e vogëlushes dhe një fustan i vogël për të.

 

Tani tek fustani do të ndalemi pak, ku fillimisht në sy bie marka që është GUCCI.

Fustani i lezetshëm me dantellë prej fildishi i markës luksoze italiane Guçi, i bërë me pambuk të butë, ka lule rozë dhe logon GG të qendisur me delikatesë sipër dantellës.

Po çmimi?
525 paundë ose e thënë ndryshe 70,455 lekë! Epo si duket Arbana dhe Eduarti kanë filluar që tani me blerje të shtrenjta për të bijën e tyre

Related posts

Mozzik: Edhe qekjo verë don me më nxanë beqar

Lea Muslija

Sa shumë qenka rritur! Gigi Hadid publikon foton e rrallë të së bijës me Bella-n

D V

Nga propozimi për martesë deri tek krizat në marrëdhënie me Besin, rrëfen Xhensila

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More