Agjencia Zhurnal.mk.

FOTO LAJM: Një përshëndetje nga Robinson Kruzo shqiptar

Ilir Meta ka hequr kostumin e presidentit prej kohësh, por tani edhe fizikisht. Ai është fotografuar lakuriq majë një kodre, ndërsa poshtë shihet deti.

 

Meta pozon me një birrë në dorë, ndërsa në shumë se president, të jep përshtyphen e një Robinson Kruzo që ka humbur. Vetëm se jo në Malin me Gropa, ku do ta vrasin amerikanët, por në bregdet. 

Related posts

Rama për RTVE: Integrimi i Ballkanit tashmë varet nga çfarë bën BE, ne vijojmë modernizimin

D V

“Ballkani i Hapur”, Edi Rama viziton Serbinë më 3 nëntor

D V

Gjashtë të vdekur dhe 942 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More