Agjencia Zhurnal.mk.

Forumi i gruas të BDI- Çair: Bashkë në takimin e radhës të grave në lagjen Dyqanxhik

Shkup, 5 tetor – Forumi i gruas së Bashkimit Demokratik për Integrim dega e Çair në vazhdën e aktiviteteve të tyre kanë realizuar takim në lagjen w Duqanxhikut.

 

Në postimin e tyre mes tjerash shkruhet

Jemi plot, jemi çdo ditë në çdo lagje të Çairit tonë të bukur.
Miket, zonjat dhe gratë mbështetëse të ides tonë për Çairin e blertë dhe plot jetë, ishin prezent në takimin ku u bisedua dhe u diskutua prej së afërmi për çdo të mirë dhe punë që do të ndryshoj për mirë komunën tonë të zemrës.❤❤❤

🍀Turneu i aktiviteteve tona me gra aktive, plot elan e vullnet për tu bërë pjesë e agjendës tonë politike vazhdon tutje, nesër në një lagje tjetër e me zonja tjera që i than po Çairit me Visar Ganiun kryetar.🍀

Related posts

Pendarovski: Të ndërtojmë rezistencë sistemike, mediale dhe personale ndaj dezinformatave

D V

Fatmir Dehari prin në Kërçovë, këto janë rezultatet

D V

Opinion / Etiketat e turpit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More