Agjencia Zhurnal.mk.

Forumi i gruas dhe ai rinor i BDi- Çair, organizuan marshin e blertë (FOTO)

Shkup, 24 tetor – Forumi i gruas, ai rinor dhe funksionarë tjerë të Bashkimit Demomkrtaik për Integrim-Dega Çair bashkë me kryetarin e komunës Visar Ganiu, marshuan sot nga parku i Çairit deri në Parkun e Malit të Gazi Babës ku edhe u mbollën disa fidane.

 

Ky marsh jep një porosi të qartë, promovon ecjen në këmbë si një mundësi e mirë e çlirimit të transportit publik, aktivizëm që ka në shënjestër agjendën e blertë dhe kultivimin e hapësirave të gjelbërta, projekt i cili jetësohet nga BDI dhe Visar Ganiu.

Vazhdojmë fuqishëm, kështu si jemi bashkë dhe të unifikuar deri në fitoren e radhës me +16.000 vota! 3️⃣💚

Related posts

Varheji nesër do ta prezantojë Pakon për zgjerim për vitin 2021

Z H

Arifi organizoi pritje për personelin mjekësor dhe të gjithë ata që ndihmuan në zjarrin në spitalin modular

D V

Ballkani Perëndimor prej sot pa roaming

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More