Agjencia Zhurnal.mk.

Formacioni i mundshëm i Kosovës për ndeshjen ndaj Irlandës së Veriut

Kosova sot do ta luajë ndeshjen e pestë në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kombeve.

Ndeshja fillon në orën 18:00 dhe luhet në Belfast.

Ndonëse çështja e vendit të parë është pothuajse e mbyllur, “Dardanët” do t’i synojnë tri pikët e radhës.

Më poshtë gjeni 11-shen e mundshme.

Related posts

“Kjo është një ëndërr”, 19-vjeçari Nico Paz i tronditur pasi shënoi golin e parë me Real Madridin

D V

Dita e ndeshjes: Ballkani e pret Viktoria Plzenin në “Air Albania”

D V

Xavi solli një Barcelonë kundër Portos siç nuk është parë në më shumë se 20 vjet

D V