Agjencia Zhurnal.mk.

Formacionet zyrtare, Milan – Genoa: Kuqezinjtë kërkojnë çerekfinalen në Kupën e Italisë

Milani do të jetë nikoqirë i Genoas në kuadër të Kupës së Italisë.

 

Kuqezinjtë duan fitore, duke parë edhe gjendjen që po kalon Genoa këtë sezon.

Stefano Pioli për këtë ndeshje ka vendosur të luajë me emra si Rebic, Leao, Maldini e Messias, duke lënë disa nga yjet në bankë.

Në anën tjetër Andrey Shevcenko kthehet në San Siro, kësaj radhe si trajner rival.

Ai ka vendosur të luajë me Caicedo dhe Ekuban.

Milan: Maignan; Kalulu, Gabbia, Tomori, Theo Hernández; Tonali, Krunic; Messias, Maldini, Leao; Rebic

Genoa: Semper; Hefti, Vanheusden, Ostigard, Vásquez; Portanova, Badelj, Melegoni; Yeboah, Caicedo, Ekuban.

Related posts

Eliminimi nga Liga e Kampionëve detyron Barcelonën të vlerësojë shitjet e mundshme, gjashtë lojtarë mund të largohen në janar

D V

Haaland i zemëruar pas eliminimit të Dortmundit

Z H

Liverpooli e tundon me kontratë te re Salahun, i ofron të bëhet lojtari më i paguar në histori të klubit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More