Agjencia Zhurnal.mk.

Formacionet zyrtare, Brentford – Manchester City: Qytetarët duan ta përforcojnë pozitën e parë

Manchester City do të jetë mysafir i Brentford në kuadër të javës së 20-të në Ligën Premier.

 

‘Qytetarët’ janë në vendin e parë me 47 pikë dhe po ecin me hapa të sigurt drejt titullit.

Brentford në anën tjetër është në vendin e 14-të me 20 pikë.

Guadiola ia ka besuar sulmin emrave si Foden, Gabriel Jesús e Grealish.


Brentford: Álvaro Fernández; Pinnock, Bech, Jansson; Roerslev, Onyeka, Baptiste, Jensen, Thompson; Wissa, Toney.

Man City: Ederson; Cancelo, Rúben Dias, Laporte, Aké; Bernardo Silva, Fernandinho, De Bruyne; Foden, Gabriel Jesús, Grealish.

Related posts

Riquelme: Nëse PSG nuk e fiton Ligën e Kampionëve me Messin në skuadër, nuk do ta fitojnë kurrë

D V

Formacionet zyrtare, Drita – Feyenoord: Nuhiu nuk ndryshon

D V

Suedia publikon listën për ndeshjen me Kosovën, rikthehet Zlatan Ibrahimovic

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More