Agjencia Zhurnal.mk.

Formacionet zyrtare: Barca luan përballë Valencias

Barcelona është nikoqire e Valencias në sfidën e javës së nëntë në La Liga.

 

Blaugranët i kanë zhvilluar vetëm shtatë ndeshje deri më tani duke regjistruar tri fitore, tri barazime dhe një humbje.

Pikë të barabarta kanë edhe Los Che, por i kanë zhvilluar tetë ndeshje dhe kanë arritur tri fitore, tri barazime dhe dy humbje.

Trajnerët Ronald Koeman dhe Pepe Bordalas i kanë përgatitur skuadrat që do të zbresin në fushë nga minuta e parë.

Formacioni startues i Barcelonës:

Formacioni startues i Valencias:…

Related posts

Pamje nga paraqitja mbresëlënëse e Messit në debutimin te PSG

D V

Andrea Pirlo kandidat serioz për të marr drejtimin e Barcelonës

D V

Maqedonia e Veriut dëshpërohet fare në fund, Islanda ia mori fitoren nga duart

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More