Agjencia Zhurnal.mk.

Formacionet zyrtare: Arsenali në përballjen ndaj West Hamit për pozitat e para

Arsenali është nikoqir i West Ham Unitedit në ndeshjen e xhiros së 17-të në Ligën Premier.

 

Topçinjtë pozicionohen në vend të gjashtë në renditje me 26 pikë të arkëtuara.

West Hami ka dy pikë më shumë dhe qëndron në vendin e katërt në tabelë.

Trajnerët Mikel Arteta dhe David Moyes i kanë zgjedhur skuadrat me të cilat do ta fillojnë ndeshjen.


Formacioni startues i Arsenalit: Ramsdale; Tomiyasu, White, Gabriel, Tierney; Saka, Partey, Xhaka; Martinelli, Odegaard; Lacazette.

Formacioni startues i West Ham Unitedit: Fabianski, Coufal, Dawson, Diop, Masuaku, Soucek, Rice, Bowen, Lanzini, Fornals, Antonio.

Related posts

“Sa çmenduri e bukur, e mahnitshme”, reagimi i Messit pasi fitoi Copa America

D V

Formacioni më i mirë në Bundesliga me blerjet e afatit kalimtar veror – emra si Malen, Sabitzer dhe Silva në 11-shen startuese

D V

Pogba zgjedh PSG-në para Realit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More