Agjencia Zhurnal.mk.

Formacionet e mundshme Shqipëri-Armeni, Asllani dhe Skuka projektohen titullarë

Kombëtarja jonë e Shqipërisë do të luajë sot ndeshjen e fundit për këtë vit, në miqësoren ndaj Armenisë në “Air Albania”.

 

Sot skuadra e Edi Rejës do të futet në fushë nga një humbje ndaj Italisë me rezultatin 1-3, por nga një paraqitje tepër e mirë.

Në portë pritet të aktivizohet Elhan Kastrati, ku përpara mund të jenë Gurishta dhe Bajrami, ndërsa në mëdyshje janë Kumbulla dhe Mihaj për të plotësuar treshen e mbrojtjes. Mesfusha pritet të përbëhet nga Hysaj dhe Hadroj në krahët dhe në qendër treshja Çokaj, Asllani dhe Laçi.

Sulmi projektohet të jetë Muçi dhe Skuka, ku ky i fundit për disa minuta mbresëlënëse ndaj Italisë.

Related posts

Joshua paralajmërohet nga promotori i Fury: Nëse del në ring, do të jetë një masakër

Lea Muslija

Barcelona arkëton pikë të plota ndaj Mallorcas

D V

Ronaldo i etur për të ditur emrin e trajnerit të ardhshëm të Man Utd

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More