Agjencia Zhurnal.mk.

Formacionet e mundshme: Real Madridi me mungesa kyçe ndaj Shakhtarit

Real Madridi dhe Shakhtari takohen në rrethin e tretë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

 

Ndeshja që fillon në ora 18:45, do të luhet në stadiumin “Santiago Bernabeu”, me Los Blancos që cilësohen si favoritë.

Për këtë sfidë, Real Madridi do të jetë pa lojtarët si, Isco, Dani Ceballos, Marco Asensio dhe Gareth Bale që janë të lënduar, derisa Rodrygo dhe Karim Benzema janë në dyshime.

Related posts

Ish-futbollisti i Gjermanisë: Chiellini e Bonucci dyshja më e mirë e mbrojtjes në botë

D V

Suedia publikon listën për ndeshjen me Kosovën, rikthehet Zlatan Ibrahimovic

D V

Man City kthen vëmendjen te transferimi i Lewandowskit pas dështimit të Kane

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More