Agjencia Zhurnal.mk.

Formacionet e mundshme: Manchester United përballë Atalantës që i mungojnë disa lojtarë

Manchester United është mysafir i Atalantas për rrethin e katërt të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

 

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin “Gewiss Stadium”, me Djajtë e Kuq që i pret një takim i vështirë.

Për këtë sfidë, La Dea do të ketë mungesa si, Berat Gjimshiti, Robin Gosens, Rafael Toloi, Matteo Pessina dhe Hans Hateboer, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Unitedi nuk mund të llogarisë në Victor Lindelof, ndërsa Anthony Martial është në dyshime.

Formacioni i mundshëm i Atalantës: Musso, Roon, Demiral, Palmino, Maehle, Freuler, Koopmeiners, Zappacosta, Pasalic, Ilicic, Zpata.

Formacioni i mundshëm i Manchester United: De Gea, Maguire, Varane, Bailly, Shaw, Fred, Pogba, Wan-Bissaka, Fernandes, Rashford, Ronaldo.

Foto: WhoScored

Related posts

Conte: Ëndrra e Hakimit është të kthehet te Real Madridi

D V

Nuk mund të duronte në bankën rezervë, Ronaldo bëri edhe rolin e trajnerit pas zëvendësimit

D V

Tre gjigantët italianë në ‘luftë’ për Belottin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More