Agjencia Zhurnal.mk.

Flutra Gashi-Tanushi,një aktore e zonja dhe e suksesshme

Flutra Gashi-Tanushi,një emër i njohur sa i përket humorit shqiptar,me skeqet e saj të shumta ajo arriti të afirmohet para publikt shqiptar.

Që nga emisoni “Përrall me tupan”,ku u bë e njohur për audencën,ajo në asnjë çast nuk u ndal me projekte të ndryshme televizive.

Vlenë të cekët se ajo gati se në çdo projekt të saj,si krah të djathtë të saj të djathtë ka bashkëshortin e saj Simonin.

Qifti duken se janë të lumtur me njëri tjetërin,ku si fryt të dashurisë së tyre kanë edhe vajzën që kanë vendosur ta quajnë Simona.

Kur e pyesim për vajzën se a do të dëshironit që Simona kur të rritet të merrej me aktrim,Flutra na tha se nëse vërtet ka dëshirë ne nuk i’a ndalojmë,përkundrazi do e pëkrahim,por pavarësisht çka vendos të merret ajo kur të rritet ne do jemi pranë saj.

Sukseset për qiftin Flutra dhe Simonin,urojmë të mos ndalen asnjëherë.

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky