Agjencia Zhurnal.mk.

Fjolla Morina tërheqëse në fotosesionin e ri, provokon me veshjen

Fjolla Morina po vazhdon të jetë aktive në rrjetin social Instagram.

 

Këngëtarja e mirënjohur edhe së fundmi ka provokuar fansat e saj me një fotosesion tejet atraktiv.

E veshur e tëra në të zeza, Fjolla ka theksuar format tërheqëse për të cilat edhe njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndërkohë, nuk munguan pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga ana e fansave në hapësirë e komenteve.

Ndërkohë, kujtojmë që pak kohë më parë Fjolla u lirua nga paraburgimi gjë që edhe ndikojë që ajo të ishte larg syrit të publikut për një kohë.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndërsa, ndonëse u përfol për një ndarje mes saj dhe bashkëshortit, Fisnik Syla, këngëtarja nuk i ka komentuar ende këto thashetheme.

Fjolla, ndryshe ka kohë që nuk ka sjell një projekt të ri muzikor, kënga e saj e fundit është ”Kape” e publikuar në vitin 2020. 

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Related posts

Linda Halimi do t’i nënshtrohet për herë të parë një ndërhyrjeje për heqjen e dhjamit dhe thotë se do ta ndajë atë me fansat në YouTube

D V

Ia kishte lënë një porosi në takimin e tyre të fundit – Gold AG thotë se do t’ia çojë amanetin në vend regjisores Berisha

D V

Graniti për Fifin në Big Brother VIP: I qëndrova afër një personi me probleme mentale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More