Agjencia Zhurnal.mk.

Fituesit e Kupës së Kosovës mbërrijnë në Antalya

FC Llapi sot ka zhvilluar seancën e parë stërvitore në Antalia të Turqisë, shumica e klubeve në Superligën e Kosovës kanë zgjedhur Antalinë për të përgatitur skuadrën sa më mirë për pjesën pranverore në BKT Superligën e Kosovës.

KF Llapi mesditën e sotme ka arritur në Antalya të Turqisë dhe pasdite ka zhvilluar seancën e parë stërvitore.Llapjanët duken mjaftë të motivuar dhe të përkushtuar për punë, seanca e parë stërvitore u zhvillua në kompleksin “Asteria Kremlin Palace” dhe zgjati rreth një orë e gjysmë.

Fituesit e Kupës së Kosovës do të zhvilloj paraditën e nesërme seancën e radhës stërvitore kurse nga ora 15:30 (koha lokale në Turqi) do ta zhvillojnë ndeshjen e parë kontrolluese ndaj Olimp Dolgoprudny.

Stafit teknik për pjesën pranverore, pas disa muajve pauzë përshkak të disa obligimeve personale iu është bashkangjitur edhe trajneri i mirënjohur, Sunaj Keqi.

 

Related posts

Në spitalin e Tetovës për herë të parë është kryer operacion torakal

D V

VMRO-DPMNE: Qeveria ka afat edhe pesë ditë para se të fillojë bllokimi i Kuvendit

Z.H

Zjarri në Tetovë, Prokuroria nesër pritet të nisë hetimet

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More