Agjencia Zhurnal.mk.

Finger print me probleme edhe në Kërçovë

Shkup, 17 tetor – Buteli, Haraçina dhe Mateçi janë disa nga vendet që ekipet e TV21 kanë regjistruar vonesa të procesit të votimit, kjo për shkak të mosfunksionimit të sistemit për votim me shenja gishtash.

 

Votuesit, duke u përpjekur disa herë për t’u identifikuar janë parë edhe në Kërçovë.

Një i moshuar disa herë provoi, por rezultoi pa sukses në identifikim.

Related posts

Osmani: Arritja e marrëveshjes me Bullgarinë, të përfshijë në vetvete edhe fillimin e bisedimeve me BE-në

D V

Identifikohen dy turistët nga Maqedonia e Veriut që u mbytën në Durrës

R Zh

Ndahen 20 bursa “Boris Trajkovski” për vitin akademik 2021/2022

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More