Agjencia Zhurnal.mk.

Fillon ndërtimi i fazes së tretë të bilevardit “ASNOM”

Shkup, 24 korrik – Kryetari I Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot do të marrë pjesë në fillimin e ndërtimit të fazes së tretë të bulevardit “ASNOM”.

Ngjarja do të mbahet në orën 11:00 në fund të bulevardit “Goce Dellçev”, afër pompës së benzinës Makpetrol dhe qendrës tregtare IST GEJT MOL.

Kryetari I Qytetit të Shkupit në orën 12:30 do ta vizitojë edhe Parkun e Qytetit, me rastin e hapjes së rrugicës së tretë tartan në pjesën e dytë të parkut. 

Related posts

Kush nga shtetet ballkanike ka numër më të madh të ushtarëve profesionistë?!

Xh M

Shënohet Dita ndërkombëtare e Romëve

Xh M

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e stadiumit/ Ajdini: Mbetemi të përkushtuar ndaj Tetovës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy