Agjencia Zhurnal.mk.

Fillon mbedhja e Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së

Tetovë, 1 prill – Sot në Tetovë është mbledhur Këshilli i Përgjithshëm i BDI-së.

Do të shqyrtohen të gjithë përplasjet brenda partisë.

Zëdhënësi Bujar Osmani tha se shpreson në epilog me Grupin e Zjarrit.

Related posts

Bullizmi në shkolla, fenomen shqetësues

Redaksia

LSDM: Korridori 8 dhe 10D – Hapen 8.000 vende të reja pune

Redaksia

Në prag të ushtrimit “Përgjigje e shpejtë 23”, në Kavadar prezantohen pajisjet ushtarake

Xh M