Agjencia Zhurnal.mk.

Fillon epoka e Granit Begollit te Vëllaznimi, këto janë të rejat tek klubi gjakovar

Ka filluar epoka e Granit Begollit tek skuadra gjakovare, Vëllaznimi.

Trajneri i ri prishtinas ka kryer ddhe seancën e parë stërvitore.

Ka qenë faqja zyrtare e klubit që ka konfirmuar ardhjet e reja si dhe futbollistët që kanë marrë pjesë në stërvitje.

Njoftimi i plotë i klubit gjakovar:

Sot kan filluar stërvitjet nën udhëheqjen e kryetrajnerit Granit Begolli.

Sot ishin të pranishëm 20 lojtarë.

Lojtarët të cilët kanë qëndruar nga sezona e kaluar janë:

ARDIT VOKSHI
ANTONIO MARKU
YLL MYRTA
LEK VULA
ARLIND BASHA
RRON ROGOVA
GARDISON TUNAJ
BERNARD KASTRATI
AGON STUJA
DAFNIS BRAHIMAJ
ERRIS GOJANI

Nga juniorët kan kaluar tek seniorët dy lojtar:

DIELLI BROVINA
ETNIK SHYTI

Ardhjet në klub deri në këto momente:

ZAMIR VJERDHA – PORTIER
DANIEL DISUBI – MBROJTES
DONART SHEQEROLLI – MESFUSHOR
DARDAN ROGOVA – SULMUES
DONATI TOMA – SULMUES

Related posts

Jane Kaufman, artist who celebrated women’s work, dies at 83

Lea Muslija

Aktivistët e LSDM-së apel Zaevit: Tërhiqe dorëheqjen!

D V

Moti sot i nxehtë dhe me erë, pasdite mundësi për shi

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More