Agjencia Zhurnal.mk.

Filip Pashu u.d. drejror i ri i Parkingut të Qytetit – Shkup

Shkup, 31 dhjetor – U.d. drejtor i ri i NP “Parkingu i qytetit” – Shkup, prej sot është Filip Pashu, kumtuan nga Qyteti i Shkupit, prej ku informojnë se bëhet fjalë për magjistër të ekonomisë, me përvojë shumëvjeçare të punës në udhëheqje me shumë projekte të USAID-it, DFID, IPA fondeve të Bashkimit Evropian.

 

“Ka përvojë edhe nga pozita e drejtorit jo ekzekutiv të SHA Energjetika Shkup, zëvendësdrejtor i NP Parkingut të Qytetit, si dhe kryetar i Këshillit drejtues të ndërmarrjes së njëjtë”, thonë nga Qyteti i Shkupit. 

Related posts

Analistët për zgjerimin e BE-së: Bëmë kompromise, BE nuk po na e kthen njësoj

Redaksia

Arrestohet një person me urdhërarrest

D V

Ahmeti priti në takim koordinatoren e Përhershme të OKB-së në vend Duxhak

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More