Agjencia Zhurnal.mk.

Fifi takohet me Erion Veliajn në Tiranë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, prej shumë vitesh është zhvendosur në Tiranë.

 

Kjo për shkak të angazhimeve e punëve të mëdha në shtetin amë e po ashtu edhe për mbrëmjet e koncertet që herë pas here realizon.

Ajo ditën e sotme (e diel) është takuar me kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn.

“Lali i Tiranës me loken e Prishtinës”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Ndërkohë e njëjta fotografi është shpërndarë edhe në Instagramin e Veliajt, aty ku numëron afro 400 mijë ndjekës.

Fifi nga ana tjetër vetëm pak javë më parë u largua nga shtëpia e Big Brother VIP pasi nuk po ndihej mirë.

Ajo ka qenë një nga personazhet më të komentuar përgjatë qëndrimit në shtëpi. 

Related posts

Dhurata Dora lanson këngën e re “Criminal”

D V

Kënga e re e Butrint Imerit për vetëm dy ditë katër milionë klikime dhe është bërë ‘trending’ në shumë vende të botës

D V

Kylie Minogue po rikthehet për të jetuar në Australi, pas 30 vitesh të kaluar në Britaninë e Madhe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More