Agjencia Zhurnal.mk.

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Fifi ka marrë sonte vëmendje.

 

Këngëtarja nga Kosova e cila kohët e fundit po qëndron dhe vepron më shumë në Tiranë ka sjellë tri poza të veçanta.

Veshur me një fustan të kuq të hapur tek këmbët ajo nuk shpëtoi pa vëmendjen e fansave dhe ndjekësve të saj.

Ndërkohë që ajo mori shumë komplimente për dukjen e saj të mahnitshme sonte.

https://www.instagram.com/p/CRwnyEgDL1b/?utm_source=ig_web_copy_link

Fifi pëlqehet shumë edhe për shkak të karakteri të fortë që ka të cilin e ka shpalosë shpesh në intervista e pyetësorë në instagram.

Rikujtojmë se këngëtarja është një nga ato femrat e shoubizit që lidhjet e dashurisë nuk i ecin dhe mirë.

https://www.instagram.com/p/CRTqWjljWt4/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë që kënga “Maniak i dhimbjes” ka arrit shifrën 12 milion klikime në youtube.

Related posts

Jared Leto bie në sy me kostumin e tij interesant në premierën e “House Of Gucci” në Londër

D V

“Red Notice” – filmi më i ndjekur në Netflix i të gjitha kohërave

D V

Si rrallëherë, Luan Krasniqi ndan një fotografi bashkë me fëmijët e tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More