Agjencia Zhurnal.mk.

Fifi në Big Brother flet për kriteret e bashkëshortit të ardhshëm: Jam shumë tradicionale në familje

Pak ditë më parë ka nisë spektakli i famshëm Big Brother VIP, në të cilin janë bërë pjesë 14 konkurrent, që janë në garë për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

 

Në mesin e konkurrentëve është edhe këngëtarja e njohur nga Kosova, Fifi, e cila po komentohet vazhdimisht për pothuajse secilin veprim aty brenda.

Këngëtarja nga Ferizaj, nuk ka hezituar që të flas për jetën e saj privat e të shpalos gjëra të padëgjuara më parë për publikun dhe banorët e shtëpisë më të famshme.

Foto: Top Channel

Së fundi, Fifi ka bërë një tjetër rrëfim, duke treguar se cilat janë kriteret e bashkëshortit të saj të ardhshëm dhe se sa shumë dëshiron që të bëhet nënë.

Foto: Top Channel

“Jam shumë tradicionale në familje, kam shumë qejf të kem një familje të shëndetshme, se jo të zgjedh me katalog, e jo ashtu burrin me përmasa, me pas sy të zi, me qenë biond, i gjatë e me muskuj. Unë e kom shumë të rëndësishme këtë pjesë e familjes, e dashuroj me u bë nënë”, është shprehur Fifi.

Foto: Top Channel

Ndërkohë, Fifi më pas vazhdon të tregoi për vështirësitë financiare që kishte familja e saj kur ajo ishte fëmijë, duke thënë se u kishte premtuar që do iu ndihmonte kur të rritej, gjë të cilën thotë se e ka bërë. 

Related posts

Në nder të aktores Adriana Matoshi nesër organizohet ecja nga Sheshi Zahir Pajaziti deri te Teatri Kombëtar në Prishtinë

D V

Emily Ratajkowski bën një kthim triumfues në shfaqjen e “Savage X Fenty”, gjashtë muaj pasi u bë nënë

D V

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More