Agjencia Zhurnal.mk.

Fifi kërkon falje për herë të dytë për nënçmimin ndaj banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP

Është mbajtur të premten nata e tretë e spektaklit të Big Brother VIP.

 

Në këtë mbrëmje është diskutuar për javën e parë të banorëve VIP në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ndër të tjerash u diskutua edhe për faktin se si Fifi javën e kaluar në një rrëfim të bërë në dhomën e rrëfimit, ku duke qarë ishte ankuar në banorët e tjerë.

Këngëtarja ishte shprehur me ironi për modelen Beniada duke u shprehur “Ka pozuar për PlayBoy-në ajo”, ndërsa e quante si banore e cila ka qëndruar në gjumë.

Foto: Top Channel

Pas deklaratave dhe ankesave të marra nga banorët për atë se çfarë ka thënë ajo për ta, Fifi ka kërkuar faje për të dytën herë radhazi.

Këngëtarja e hitit “Marova” u shpreh se e kupton gabimin që ka bërë dhe se i erdhi shumë keq kur e pa veten në televizor duke parë ato që kishte thënë për të tjerët.

Fifi kishte kërkuar falje edhe në spektaklin e dytë të premten, po prapë për sjelljet agresive që kishte treguar ndaj personave me të cilët është duke bashkëjetuar në këtë shtëpi. 

Related posts

Larg tradicionales; Ky person i rëndësishëm e shoqëroi Rudinën në altar

D V

Eni Lena u nderua me çmimin “Artistja e Vitit” në Uashington DC

D V

Nora Istrefi thekson linjat trupore në fustan të verdhë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More