Agjencia Zhurnal.mk.

Fifi emocionohet dhe fillon të qajë duke kënduar këngë për Kosovën

Në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP” ka ndodhur një e papritur.

 

Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës derisa shikohen nga publiku, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur shqiptare e njohur me emrin skenik Fifi, po merr vëmendje të madhe në “Big Brother VIP”.

Ajo së fundi u emocionua teksa po këndonin këngë patriotike për Kosovën dhe në një çast u prek tej mase

Fifi filloi të qante me lot teksa banorët e tjerë e ngushëlluan atë me përqafime

Related posts

“Du me dit”, hiti më i ri nga Florim Gacaferi

Xh M

Rikthehet në kohë, Rona Nishliu rrëfen se si ushtarët serbë i hynë në shtëpi gjatë luftës

D V

“Zgjoi” premierë edhe në Amerikë, Konsullata e Kosovës në ShBA dhe Dua Lipa promovojnë filmin kosovar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More