Agjencia Zhurnal.mk.

Fifi dhe Graniti shpërfaqin intimitet në Big Brother VIP, këngëtarja e puthë dhe i përshpëritë në vesh ish-futbollistit

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, po zhvillohen gjithnjë e më shumë ngjarje interesante.

Fokusi është vënë mbi këngëtaren Fifi dhe ish-futbollistin, Granit Cana, të cilët ditëve të fundit kanë shfaqur shumë më tepër afrimitet.

E ndërsa ende nuk e kanë bërë të qartë nëse ka nisur diçka mes tyre, dyshja duket se po ia kalojnë mjaft mirë në shoqëri të njëri-tjetrit.

Foto: Top Channel

Së fundmi, Big Brother VIP ka publikuar në llogarinë zyrtare të spektaklit në Instagram një video, e cila tregon një moment intim mes dyshes gjatë pasdites të së enjtes.

Fifi në prehrin e Granitit i ka kënduar në vesh dhe mes tjerash duke e puthur dhe ledhatuar, i ka kërkuar falje.

Kërkim falja vjen pas shenjave të xhelozisë që ajo ka treguar karshi tij, në raport me vajzat tjera të shtëpisë.

Dy banorët përndryshe janë shprehur se mes tyre ka një kimi të përbashkët, por që është ende herët për të definuar qartë nëse janë apo jo për njëri-tjetrin.

Related posts

Në dokumentarin e ri “Halftime” – Jennifer Lopez tregon se shpërtheu në lot pasi nuk u nominua për një çmim “Oscar” me rolin e Ramonas në “Hustlers”

D V

“Squid Game” është zyrtarisht seriali më i shikuar ndonjëherë në Netflix, arrin 111 milionë shikime

D V

Kim Kardashian sërish në qendër të vëmendjes, ekspozon format trupore në imazhet e fundit me bikini të zeza

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More