Agjencia Zhurnal.mk.

FIFA ia bllokon merkaton Feronikelit, kjo është arsyeja

Sipas raportimeve të fundit klubit tashmë i është bllokuar edhe merkato, raporton Gazetasheshi.com

FIFA i ka bllokuar “Niklit” merkaton për shkak është bërë gjyqi i humbur me sulmuesin nga Shqipëria, Bedri Greca.

Feronikelit i ka kaluar afati i vendosur nga FIFA për të shlyer borxhin ndaj Grecës.

Klubi duhet ta zgjidh këtë çështje pasi tani mund të ketë të tjera penalizime si heqje pikësh nga 3 deri në 9 pikë.

Related posts

MPB informon për paraqitje lidhur me procesin zgjedhor

Redaksia

Filloi dialogu social për marrëveshje të re të përgjithshme kolektive me rritjen e përfshirë të pagave për të gjithë në sektorin publik

Xh M

Takime të Dimitrovit me Zhak Mer, Liliana Tangi dhe Jorgos Papandreu në Strasburg

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More