Agjencia Zhurnal.mk.

FIFA 22, Kylian Mbappe sërish në kopertinën e videolojës së re

FIFA 22 së shpejti do të vjen në treg, por tashmë dihet që kopertina e lojës së re të futbollit do të ndryshojë. Gjithashtu dihet se do të ketë edhe ndryshime tjera në lojë.

 

Sa i përket kopertinës, atë do ta “pushtojë” futbollisti francez Kylian Mbappe, i cili ishte protagonist edhe në kopertinën e vitit të kaluar, transmeton Telegrafi.

Kjo nuk është risia e vetme që EA ka njoftuar, pasi që është paralajmëruar që trajleri i FIFA 22 do të publikohet sot në orën 18:30.

Të gjitha detajet për ndryshimet e paralajmëruara, do të bëhen të ditura pak orë para finales së Evropianit ku do të takohen Anglia dhe Italia.

Related posts

Barcelona arrin marrëveshje për shitjen e Braithwaite në Ligën Premier

D V

Zyrtare: Ozan Kabak kalon te Norwich City

D V

Curry thyen rekord dhe futet në histori të NBA

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More