Agjencia Zhurnal.mk.

FFK-ja nesër shpërndan fanella falas të Kosovës, ja ku mund ti merrni

FFK ka konfirmuar se ata do të shpërndajnë fanella të Kombëtares së Kosovës.

Nesër nga ora 14:00, Presidenti Ademi me bashkëpunoëtorë dhe futbollistë të Kombëtares do të bëjnë një shëtitje në sheshin e kryeqytetit dhe do të shpërndahen fanella të Kosovës, njofton FFK, percjell Zeri.info.

“Të nderuar/a nesër në orën 14:00 në prag të ndërrimit të motmoteve, presidenti i FFK-së, Agim Ademi me bashkëpunëtorë, si me futbollistë të Kombëtares e me drejtuesit e Dardanëve, do të bëjnë një shëtitje në sheshin e kryeqytetit, ku do të shpërndajnë për qytetarët një sasi të fanellave të Kombëtares së Kosovës.

“Nisja bëhet nga sheshi ‘Zahir Pajaziti’. Ju ftojmë ta ndiqni këtë aktivitet me ekipet tuaja! Kujdesuni për veten tuaj dhe të tjerët – respektoni masat antiCovid19. Punë të mbarë!”, është thënë ndër të tjerash në njoftimin e FFK-së.

Related posts

Thyhet rekordi, vjen debutimi më i ri në historinë e futbollit profesionist me vetëm 13 vjet

D V

Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

D V

Pepe nuk ndryshon kurrë, tani një postim në rrjetet sociale rrezikon që të marrë një dënim shembullor

D V