Agjencia Zhurnal.mk.

Festë e madhe e Plisave në shesh pas fitores së Prishtinës

Kjo ishte ndeshja e parë e vlefshme për rrethin e tretë në Ligën e Konferencave.

Pas fitores, sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë është mbushur me tifozët e klubit.

Ndeshja e dytë ndaj Bodo/Glimt do të zhvillohet më 12 gusht dhe Prishtina ka mundësi të artë për t’u bërë klubi i vetëm kosovar që siguron kualifikimin në garat evropiane.

Related posts

Arbnor Ramadani thyen heshtjen dhe flet për të ardhmen e tij: Nuk kam marrëveshje me asnjë skuadër, jam një futbollist i Gjilanit

Redaksia

Lajmi i fundit: Ballkani shet të gjitha biletat në ndeshjen ndaj Shkupit

Redaksia

EDITORIAL / Shqiptarët kërkojnë hisen që u takon, ç’po i pengon kjo Apostol Simovskit !

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More