Agjencia Zhurnal.mk.

Fero publikon ‘intron’ e albumit të ri

Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani-Fero, ka nisur punën për një album të ri.

 

Ai madje kërkoi nga fansat t’ia mbledhin mbi 200 mijë euro për ta ndihmuar në realizimin e “Goat”.

Sot (e diel), reperi në profilin e tij në instagram ka publikuar tashmë ‘intron’ e albumit më të ri.

Ndërkohë, ditë më parë 24-vjeçari u shpreh se është albumi më i fortë në histori, duke ndarë edhe disa pjesë të shkurtëra nga projekte e reja.

Ndryshe, kujtojmë që reperi krahas karrierës është i martuar me modelen, Arbenita Ismajli me të cilën ka një vajzë. 

Related posts

Zendaya vesh fustanin e shkëlqyeshëm me rrjetë për premierën e filmit “Spider-Man: No Way Home”

D V

Jasmina dhe Ola rregullojnë marrëdhëniet? Vajzat shfaqen sërish bashkë!

D V

‘A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More