Agjencia Zhurnal.mk.

Fermerët protestë para Kuvendit, kundërshtojnë paketën fiskale, Rama merr një përfaqësi të tyre në sallë

Kryeministri Edi Rama është hasur me protestën e fermerëve të Lushnjës para Kuvendit mëngjesin e sotëm, të cilët kundërshtojnë votimin e paketës së re fiskale. Kreu i qeverisë ka vendosur që të marrë një pjesë të tyre brenda në Kuvend dhe të zhvilloi një takim.

 

‘Kush është përfaqësuesi i juaj se nuk flas dot me të gjithë, hajdeni zgjidheni vetë. Edhe ai që ngriti 2 gishtat lart, hajde.’- tha Rama.

Related posts

Favorizuan dy shtetas për ndërtim pa leje në hapësira publike, ndalohet kryeinspektori dhe tre inspektorë në Dibër

D V

Shqipëria turistike në edicionin 2022 të britanikes “Bradt Guides”

D V

Nikolla pret Ambasadorin e Turqisë/ Murat Ahmet Yörük: Parlamentet, nxitës të bashkëpunimit e partneritetit strategjik me Turqinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More