Agjencia Zhurnal.mk.

Ferizaj triumfon ndaj Besës në ndeshje miqësore

Ferizaj ka qenë nikoqir i Besës, të cilën e ka mposhtur me rezultat të ngushtë.

Pas 90 minutave të zhvilluara, ferizajasit kanë triumfuar me rezultat 2-1.

Dardan Qerkini dhe Ramush Ramadani ishin autorët e golave për skuadrën bardhekaltër.

Edhe në këtë takim dy trajnerët testuan të gjithë lojtarët që kishin në dispozicion.

/Gazeta Olle/

Related posts

SHGM kërkon nga Qyteti i Shkupit të përmirësojë komunikimin me gazetarët

Z.H

Gërkovska- Bërnz: Vazhdon mbështetja dhe bashkëpunimi për avancimin e proceseve demokratike dhe reformave strategjike

D V

Drita kërkon fitoren e radhës, Trepça ’89 për befasi – formacionet zyrtare

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More