Agjencia Zhurnal.mk.

Ferizaj mbetet pa fitore në edicionin e ri, mposhtet nga Fushë Kosova

Në duelin e Grupit B, Fushë Kosova ka arritur fitore minimale me rezultat 1-0, shkruan Gazeta Olle.

Golin i vetëm në ndeshje u realizua nga kapiteni i skuadrës, Burim Shala, nga pika e bardhë në pjesën e parë të takimit.

Tashmë “Pampurat” kanë shënuar dy fitore në tri xhirot e para, duke grumbulluar gjashtë pikë.

Në anën tjetër, “Ujqit” ende nuk e kanë shijuar fitoren, duke mbetur në pozitën e fundit me vetëm një pikë pas tri ndeshjeve.

/Gazeta Olle/

 

 

Related posts

Afat shtesë për regjistrim në Fakultetin Juridik – Kërçovë

D V

Qeveria liron nga participimi për studim personat me aftësi të kufizuar

Z.H

Bastisje në Haraçinë, Nerez dhe Radushë, arrestohen disa narko dilerë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More