Agjencia Zhurnal.mk.

Ferizaj – Kek-u, mbyllet miqësorja me këtë rezultat

Ndeshja e zhvilluar në fushën me bari sintetik në Ferizaj, ka përfunduar pa gola, 0-0, shkruan Gazeta Olle.

Në këtë ndeshje kontrolluese patën minutazh shumica e futbollistëve.

Mund të jetë një imazh i playing a sport, në këmbë dhe bar

Skuadra e Visokës zhvilloi para disa ditësh edhe një tjetër miqësore ndaj FC Kastrioti Stukenbrock, të cilën e fito me rezultat 3-2.

Në anën tjetër, skuadra e Statovcit ka zhvilluar miqësore ndaj Fushë Kosovës para dy ditëve, ku është mposhtur me rezultat 2-1.

 

/Gazeta Olle/

Related posts

Adnan Xhaferovski do të zëvendësojë Arafat Muaremin në Policinë Financiare?

Z.H

Zjarri në Strugë po vihet nën kontrollë, nuk ka rezik për vikend shtëpitë

Xh M

Ahmeti shpreh ngushëllime për familjen Ramadani pas humbjes së djalit të tyre

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More