Agjencia Zhurnal.mk.

Ferizaj, gjendet pa shenja jete një person

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur ditën e mërkurë në Ferizaj.

 

Policia bën të ditur se një qytetarë ka gjetur të shtrirë në dysheme një person, ku më pas njësiti i emergjencës ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se ka gjetur të shtrirë në dysheme një person. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse, ndërsa njësiti i emergjencës ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë u lirohet familjarëve për ceremoni mortore”, thuhet në njoftim. 

Related posts

Aksident i rëndë në Drenoc të Malishevës – lëndohen tre persona

D V

Arrestohen dy të dyshuar në Kamenicë, për “Keqpërdorim të detyrës zyrtare” dhe “Kontrabandim me Mallra”

D V

Policia konfiskon mbi 13 mijë fishekzjarre në Ohër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More